KONKURS Harcuj ze Szczeppanem

Szczeppan Kleszcz ogłasza konkurs dla ZHP!

 

Czuwaj Druhny i Druhowie!

 

Nazywam się Szczeppan Kleszcz. Wielu z Was mnie dobrze zna. W lesie często spotykacie moich braci kleszczy, niestety w niemiłych okolicznościach. Jako kleszcz powinienem być podobny do nich, jednak moje życie przewróciło się do góry nogami. Jestem dobrym kleszczem i chcę Was ostrzec przed atakiem ze strony moich wstrętnych współbraci! Specjalnie dla wszystkich harcerzy ogłaszam wielki wakacyjny konkurs pt. „Harcuj ze Szczeppanem”.

Jeśli działasz w drużynie harcerskiej, starszoharcerskiej lub wędrowniczej, masz głowę pełną pomysłów, nie wiesz co to nuda i chcesz wygrać sprzęt, który z pewnością przyda Ci się podczas obozu, to mamy konkurs specjalnie dla Ciebie! Mobilizuj swój zastęp, bo czasu jest mało! Konkurs trwa od 20 czerwca do 3 lipca br.

Pozdrawiam

Szczeppan Kleszcz

Co trzeba zrobić?

Puścić wodze wyobraźni :)

Zadaniem zastępu/patrolu jest wymyślenie scenariusza gry terenowej, która mogłaby się odbyć podczas Harcerskiej Akcji Letniej 2011 w ciągu jednego dnia programowego. Im pomysł ciekawszy, tym zostanie wyżej oceniony.


Temat gry:

Profilaktyka kleszczowa i edukacja ekologiczna.


Nagrody:

Wygrywa pięć najlepszych pomysłów. Nagrodą jest przyjazd Szczeppana Kleszcza na obozy zwycięzców. Szczeppan nagrodzi najlepszych kleszczowymi gadżetami, m.in.: śpiworami, latarkami, kompasami, wiatrówkami. Dodatkowo, podczas pobytu Szczeppana na obozie, zostanie zorganizowana gra, w której On weźmie udział.

 

Zgłoszenia:

Zgłoszenia należy wysyłać do 3 lipca b.r. na adres: szczeppan.kleszcz@zhp.pl.

 

Formularz zgłoszenia i regulamin konkursu dostępne są do pobrania na profili Szczeppana Kleszcza na Facebooku (http://www.facebook.com/szczeppan.kleszcz) oraz w zakładce "pliki do pobrania" na stronie www.profilaktyka.zhp.pl

 

Więcej informacji pod adresem: www.klesz.cz oraz na stronie www.profilaktyka.zhp.pl


Koordynator konkursu:

pwd. Justyna Wilk

instruktorka Biura GK

tel: 693644196